Hakkimizda | iptv server

Dil:

KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA;

Iptvserver 50 ‘den fazla çalışanı ile iptv televizyon yayinciliginda dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir.

IPTVTECH Kurumuna ait olan Iptvserver, Kıbrıs'da düzenlenen İptv televizyon yayıncılığı geliştirme programında şirket statüsü kazanmış olup iptv yayın Lisansı K.K.T.C 25441/iptv ile hizmet vermektedir.

Iptvserver, Kıbrıs Hükümeti tarafından lisanslıdır ve düzenlenmektedir. Online iptv televizyon yayıncılığı hizmetine bağlı tam lisansı'dir.

Hizmet hayatımıza başladığımız 2005 yılından itibaren müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve birbirimizle olan ilişkilerimizde sonuna kadar şeffaf, dürüst ve adil politikalar tercih ediyoruz.

İşimizi ve verdiğimiz hizmeti eğlenceli yapmanın tek yolunun bu olduğuna inanıyoruz.

Müşterilerimizi, ortaklarımızı ve çalışanlarımızı desteklemek adına her zaman doğru olanı yapmayı çabalayacağız. Belirlediğimiz yüksek standartlar ile örnek bir iptv server ve webtv server olarak bu sektörde öncü olacağız.

Pozitif iptv anlayışının öncülerinden olarak yenilikçi, teknolojik olarak ileri seviyede konseptler geliştirerek en iyi seviyede hizmet anlayışı ile mümkün olan her türlü alana yayılarak, müşterilerimize maddi ve manevi güven sağlamayı kendimize görev ediniyoruz.

iptv serverin donmasız ve hd kalitede sorunsuz olması gerektiğine inanıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yaparak iptv tecrübesini herkes için eğlenceli bir hale getirmek için çalışıyoruz.

Iptvserver hayallerinizin iptv keyfine hoşgeldiniz…Vizyonumuz;

Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam iptv, cccam, webtv çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?